تبلیغات
سایت خبر و اخبار - مجتمع‌های آموزشی با نام شهدای دانش‌آموز احداث می‌شوند

رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان اردبیل:
مجتمع‌های آموزشی با نام شهدای دانش‌آموز احداث می‌شوند

خبرگزاری فارس: رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان اردبیل از احداث و ایجاد مجتمع‌های آموزشی به نام شهدای دانش‌آموز در این استان خبر داد.

خبرگزاری فارس: مجتمع‌های آموزشی با نام شهدای دانش‌آموز احداث می‌شوند

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، جواد قرآن‌نویس ظهر امروز جلسه شورای آموزش و پرورش استان اردبیل اظهار داشت:‌ در جلسه‌ای با حضور مسئولان آموزش و پرورش مقرر شد تا نسبت به احداث این مجتمع‌ها اقدام شود و برنامه‌ریزی‌های لازم نیز در این خصوص صورت گرفته است.

وی از طراحی و تهیه قلک‌های کوچک به تعداد 60 هزار عدد و توزیع آن همزمان با آغاز سال تحصیلی در مدارس خبر داد و خاطرنشان کرد: با توزیع این قلک‌ها ما حداقل سالانه 300 میلیون تومان در‌آمد خواهیم داشت و از قبل این در‌آمدها اولین مدرسه شهدای دانش‌آموز امسال کلنگ‌زنی می‌شود.

رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان اردبیل فعالیت مجامع خیرین مدرسه‌ساز کشور را در تلاش برای مدرسه‌سازی ستودنی اعلام کرد و یادآور شد: تمام هم و غم این مجمع ساخت مدارس است به طوری که امسال در چهاردهمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز استان ما که با ابتکار مدیرکل نوسازی مدارس و با حضور تمام روسا و اعضای خیرین مدرسه‌ساز کشور در سرعین برگزار شد نشست‌ها و تعهدات قابل توجهی داشتیم که همه اینها گامی در راستای ساخت و ساز مدارس جدید است.

قرآن‌نویس گفت: در طی 14 جشنواره خیرین مدرسه‌ساز 184 میلیارد تومان برای ساخت مدارس تعهد شده و همه این مبلغ در مسیر مدرسه‌سازی هزینه شده است.

این مسئول عنوان کرد: تاکنون 323 مدرسه در قالب یک هزار و 359 کلاس از محل کمک‌های خیرین و با همکاری نوسازی مدارس استان ساخته و تحویل آموزش و پرورش شده است.

هر یک ماه یک نفر خیر مدرسه‌ساز شناسایی می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در ادامه این جلسه مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل نیز در سخنانی بیان داشت: ما هر یک ماه شاهد روی کار آمدن یک خیر مدرسه‌ساز در استان هستیم و این امر سبب شده تا استان ما از حیث مدرسه‌سازی به یک استان نمونه تبدیل شود.

یاور وحدتی‌پور حرکت آغاز شده در مدرسه‌سازی استان را مناسب ارزیابی کرد و گفت: مجموعه نوسازی مدارس خود را نوکر خیران می‌داند به طوری که در مقیاس کشوری استان اردبیل حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره حسنعلی علیپور از آن مرحوم به عنوان یک چهره ملی یاد کرد.


  • آخرین ویرایش:-
       
آخرین پست ها