تبلیغات
سایت خبر و اخبار - 30 هزار مسافر نوروزی مهمان جوانرودی‌ها بوده‌اند
پنجشنبه 10 فروردین 1391  07:30 ب.ظ
توسط: ramin h

فرماندار جوانرود:
30 هزار مسافر نوروزی مهمان جوانرودی‌ها بوده‌اند

خبرگزاری فارس: فرماندار شهرستان جوانرود گفت: این شهرستان از آغاز تعطیلات نوروزی امسال تاکنون به طور متوسط، روزانه پذیرای 25 تا 30 هزار مسافر و گردشگر نوروزی بوده که در مقایسه با سال گذشته حدود 25 درصد افزایش را نشان می‌دهد.

خبرگزاری فارس: 30 هزار مسافر نوروزی مهمان جوانرودی‌ها بوده‌اند

به گزارش خبرگزاری فارس از جوانرود مصطفی عظیمی اظهار کرد: از ابتدای اسفند‌ماه سال گذشته، بسترهای لازم برای استقبال و پذیرایی از مسافران و گردشگران نوروزی در جوانرود آماده شده و هم‌اکنون با تمام تلاش و توان در حال خدمات‌دهی به این افراد هستیم.

براساس گزارش فرمانداری وی ادامه داد: امسال به خاطر آماده‌شدن و رونق بازارچه جوانرود، شاهد افزایش مهمانان نوروزی در این دیار بودیم و طبق نظرسنجی‌های به عمل آمده، توانسته‌ایم رضایت بیشتر مسافران و گردشگران نوروزی را جلب کنیم.

عظیمی افزود: در این میان نارسایی هایی نیز در امر خدمات‌دهی به مسافران نوروزی وجود داشته که عمده آنها مربوط به نبود پارکینگ خودرو بوده است؛ مشکلی که البته به خاطر بافت و محیط جغرافیایی شهرستان جوانرود ایجاد شده است.

فرماندار جوانرود گفت: این شهرستان از آغاز تعطیلات نوروزی امسال تاکنون به طور متوسط روزانه پذیرای 25 تا 30 هزار مسافر و گردشگر نوروزی بوده است که در مقایسه با سال گذشته حدود 25 درصد افزایش را نشان می‌دهد.

وی در ادامه بیشترین مناطق بازدیدکننده مسافران نوروزی را مربوط به بازارچه این شهرستان و روستاهای «سفید برگ» و «شروینه» از توابع بخش کلاشی به خاطر محیط زیبا و دلنواز آن عنوان کرد.

عظیمی در پایان از کلیه هموطنان و مسافران نوروزی که وارد استان کرمانشاه شده و یا در روزهای پایانی سال قصد سفر به این نقطه را دارند دعوت کرد؛ با حضور در جوانرود، لحظات خوب و خاطره‌انگیزی را برای خود و خانواده‌هایشان رقم بزنند.

انتهای پیام/س20/ژ1001


  • آخرین ویرایش:-
       
آخرین پست ها