تبلیغات
سایت خبر و اخبار - حمایت از تولید داخل عامل افزایش درآمد ملی است
پنجشنبه 10 فروردین 1391  07:30 ب.ظ
توسط: ramin h

رئیس منطقه 4 سازمان بازرسی کشور:
حمایت از تولید داخل عامل افزایش درآمد ملی است

خبرگزاری فارس: رئیس منطقه 4 سازمان بازرسی کشور گفت: با حمایت از تولیدکننده داخلی می‌توان سرمایه‌های صرف شده در واردات کالاها را به حمایت از کالاهای داخلی اختصاص و درآمد ملی را افزایش داد.

خبرگزاری فارس: حمایت از تولید داخل عامل افزایش درآمد ملی است

اکبر عابدی امروز در گفت‌و گو با خبرنگار فارس در همدان اظهار داشت: منطقه 4 سازمان بازرسی شامل استان‌های همدان، کردستان لرستان، کرمانشاه، ایلام و قزوین است که در خصوص عملکرد و رقابت درون سازمانی در شش ماهه دوم سال گذشته به رتبه دوم کشور دست پیدا کرد.

وی در خصوص نامگذاری امسال با عنوان حمایت از تولید ملی، سرمایه و کار ایرانی اظهار داشت: فرمایشات مقام معظم رهبری همواره راهگشا و جهت‌دهنده است و این پیام را به مردم و مسئولان می‌رساند که همگی باید در حمایت از تولید ملی، سرمایه و کار ایرانی همکاری کرده و در این راستا از هیچ کوششی مضایقه نکنیم.

رئیس منطقه 4 سازمان بازرسی کشور خاطرنشان کرد: اداره کل بازرسی همدان نیز در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری وظیفه دارد تا از سرمایه‌گذاران ایرانی، نیروی کار موجود و اشتغال‌های ایجاد شده حمایت و کارآفرینان و سرمایه‌داران را در راستای افزایش تولید ملی و ارتقای کیفیت محصولات داخلی را مورد توجه ویژه قرار دهد.

وی حمایت از کارآفرینان و تولیدات داخلی را بسیار مهم خواند و اظهار کرد: با حمایت از تولیدکنندگان داخلی می‌توانیم سرمایه‌های صرف شده در خصوص واردات کالاهای خارجی و حمایت از تولید سایر کشورها را به حمایت از کالاهای داخلی و تولیدکنندگان بومی اختصاص دهیم و با این روش اشتغال‌زایی و درآمد ملی را افزایش دهیم.

عابدی خطاب به تمام مدیران اجرایی استان حمایت ویژه آنان را از اشتغال و نیروی کار ایرانی خواستار و افزود: نظارت بر حسن جریان امور از موارد مهمی است که به همراه  قانون ارتقای سلامت اداری که اخیرأ ابلاغ شده در سال جاری مورد توجه ویژه قرار می‌گیرد.

وی تأکید کرد: اجرای این قانون در کشور می‌تواند ظرفیت‌های خوبی را برای حمایت از نیروی کار ایرانی و تولید ملی فراهم کرده و به شاخص‌های سلامت اداری و ارتقای این سلامت اداری در راستای خدمت‌گذاری به مردم منطقه و استان کمک شایانی کند.

رئیس منطقه 4 سازمان بازرسی کشور بخشی از شاخص‌های سلامت اداری را شامل عدم شکایات علیه دستگاه‌های اداری، رضایت‌مندی بهره‌گیران از خدمات دستگاه‌ها و ادارات استان، رعایت قانون و مقررات اجرایی در ادارات و ارائه بی‌نقص خدمات ادارای به ارباب‌رجوع‌ها عنوان و افزود: این شاخص‌ها می‌تواند بیانگر عملکرد مطلوب و یا عدم فعالیت مورد نیاز شهروندان در ادارات باشد.

وی در پایان از مسئولان کشوری خواست تا از واردات بی‌رویه کالاهای خارجی خودداری کرده و فرصت لازم را برای تولیدکنندگان داخلی به منظور تولیدات بهینه و اشتغال جوانان ایجاد کنند.

انتهای پیام/ی20


  • آخرین ویرایش:-
       
آخرین پست ها