تبلیغات
سایت خبر و اخبار - حضور 5 هزار زنجانی در مناطق عملیاتی جنوب
پنجشنبه 10 فروردین 1391  07:29 ب.ظ
توسط: ramin h

مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه استان زنجان خبر داد
حضور 5 هزار زنجانی در مناطق عملیاتی جنوب

خبرگزاری فارس: مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان از حضور 5 هزار و 220 زنجانی در مناطق عملیاتی جنوب خبر داد.

خبرگزاری فارس: حضور 5 هزار زنجانی در مناطق عملیاتی جنوب

سید جعفر موسوی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به ضرورت فرهنگ سازی عمومی برای مسافرت آحاد مردم ایران به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: باید همه آحاد ملت ایران به مناطق عملیاتی 8 سال دفاع مقدس مسافرت و از نزدیک واقعیت مشهد شهیدان را مشاهده کنند.

مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان ادامه داد: اردوهای راهیان نور یکی از بهترین و بی‌نظیرترین کارهایی بود که چند سالی است در ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت در حال انجام است.

وی افزود: استان زنجان از جمله استان‌هایی است، که در سازماندهی و اعزام کاروان‌های راهیان نور توانسته موفقیت‌های چشمگیری را به دست آورد.

موسوی گفت: استان زنجان بلافاصله بعد از اتمام راهیان نور دانش‌آموزی از نوزدهم اسفند ماه سال گذشته 116 اتوبوس در قالب 17 کاروان از اقشار مختلف مردم اعم از خواهران و برادران و خانواده‌های محترم به تعداد 5 هزار و 220 نفر را تا کنون توانسته به مناطق عملیاتی راهیان نور اعزام کند.

انتهای پیام/ی30

 


  • آخرین ویرایش:-
       
آخرین پست ها