تبلیغات
سایت خبر و اخبار - وقوع 3 تصادف در جاده‌های استان زنجان
پنجشنبه 10 فروردین 1391  08:29 ب.ظ
توسط: ramin h

جانشین پلیس راه استان زنجان خبر داد
وقوع 3 تصادف در جاده‌های استان زنجان

خبرگزاری فارس: جانشین پلیس راه استان زنجان گفت: در جاده‌های استان زنجان دو تصادف خسارتی و یک تصادف جرحی به وقوع پیوسته است.

خبرگزاری فارس: وقوع 3 تصادف در جاده‌های استان زنجان

علی اصغر شیر محمدی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: در حال حاضر مشکلی در جاده‌های استان وجود نداشته و تردد در همه جاده‌های استان صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه در روز گذشته دو مورد تصادف خسارتی در جاده‌های استان به وقوع پیوسته است، تصریح کرد: یک مورد تصادف جرحی نیز در این روز گزارش شده است.

جانشین پلیس راه استان زنجان با اشاره به فوت هفت نفر در جاده‌های استان زنجان از آغاز اجرای این طرح تا کنون ادامه داد: میزان در سال گذشته هشت نفر بود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر مشکلی در جاده‌های استان وجود ندارد، خاطرنشان کرد: از مسافران درخواست می‌شود با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در چند روز آینده حادثه‌ساز نباشند.

شیرمحمدی با اشاره به اجرای طرح ویژه پلیس راه برای 13 فروردین افزود: محدودیت‌های ترافیکی در این روز اعمال می‌شود.

وی با اشاره به آغاز محدودیت‌های ترافیکی از ساعت هفت صبح روز 13 فروردین افزود: این محدودیت‌ها تا زمان عادی شدن شرایط ترافیکی در سطح جاده‌های استان از سوی پلیس راه زنجان اعمال می‌شود.

جانشین پلیس راه استان زنجان از ممنوع بودن تردد کامیون‌ها در جاده‌های تهم و میانه در روز 13 فروردین خبر داد و افزود: کامیون‌ها در جاده میانه تا سه راهی ماهنشان در این روز ممنوعیت تردد دارند.

وی با بیان اینکه در صورت مشاهده هر نوع تخلف از جمله سوار کردن مسافر در قسمت بار کامیون، با این افراد مطابق قانون برخورد می‌شود، یادآور شد: در صورت مشاهده چنین حرکاتی از حرکت کامیون جلوگیری شده و مسافران پیاده می‌شوند.

شیر محمدی با اشاره به اینکه از ساعت 18 بعد از ظهر جاده‌های تهم به زنجان و سه راهی ماهنشان به سوی زنجان یک طرفه است، افزود: اتوبان به عنوان مسیر جایگزین در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به جلوگیری از تردد موتور سواران در جاده‌های استان ادامه داد: ورود موتور‌سوار به جاده‌های زنجان- طارم، زنجان – سد تهم، زنجان – میانه، زنجان به بیجار در این روز ممنوع است.

جانشین پلیس راه استان زنجان با اشاره به اینکه در حال حاضر وضعیت جاده‌های استان مطلوب است، افزود: وضعیت ترافیکی جاده‌های استان مطلوب است.

انتهای پیام/س10


  • آخرین ویرایش:-
       
آخرین پست ها