تبلیغات
سایت خبر و اخبار - بازدید 8000 مسافر نوروزی از غار کتله‌خور خدابنده
پنجشنبه 10 فروردین 1391  08:29 ب.ظ
توسط: ramin h

از آغاز سفرهای نوروزی صورت گرفت
بازدید 8000 مسافر نوروزی از غار کتله‌خور خدابنده

خبرگزاری فارس: مدیر غار کتله‌خور زنجان گفت: از آغاز سفرهای نوروزی تا کنون بیش از 8 هزار نفر از غار کتله‌خور زنجان بازدید کرده‌اند.

خبرگزاری فارس: بازدید 8000 مسافر نوروزی از غار کتله‌خور خدابنده

مجید یوزباشی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به اینکه روزانه به صورت میانگین یک‌هزار نفر از غار کتله‌خور بازدید می‌کنند اضافه کرد: تاکنون بیش از 8 هزار نفر از این غار زیبا و طبیعی بازدید کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه طرح ویژه نوروز و ایام تعطیلات از روز 28 اسفند سال گذشته در این محل آغاز شده است، اضافه کرد: بازدید ویژه نوروز از این غار تا روز 14 فروردین ماه سال جاری ادامه دارد.

مدیر غار کتله‌خور زنجان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به امکانات تفریحی موجود در اطراف غار کتله‌خور اضافه کرد: سوئیت‌های اقامتی موجود، نصب آلاچیق در مجموعه و همچنین برپایی چادر به منظور اسکان مسافران از امکاناتی است که به منظور رفاه حال مسافران در این مجموعه تعبیه شده است.

وی با اشاره به عرضه محصولات فرهنگی در اطراف این غار اضافه کرد: جایگاه‌های CNG و فروشگاه به منظور عرضه لوازم مورد نیاز به مسافران نیز از دیگر امکانات رفاهی است که به همت مسئولان اجرایی در این مجموعه گنجانده شده است.

یوزباشی شهر بازی، سینما و همچنین پخش فیلم سه بعدی غار نوردی را نیز از دیگر امکانات تفریحی این غار عنوان کرد.

وی همچنین با اشاره به حضور کارشناسان راهنما در این مجموعه افزود: این کارشناسان اطلاعات مربوط به غار را به بازدید کنندگان از این غار ارائه می‌دهند.

انتهای پیام/س20


  • آخرین ویرایش:-
       
آخرین پست ها