تبلیغات
سایت خبر و اخبار - 12 فروردین روز سرنوشت ملت ایران است
پنجشنبه 10 فروردین 1391  07:29 ب.ظ
توسط: ramin h

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان:
12 فروردین روز سرنوشت ملت ایران است

خبرگزاری فارس: مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: 12 فروردین روز تعیین سرنوشت ملت ایران است.

خبرگزاری فارس: 12 فروردین روز سرنوشت ملت ایران است

حجت‌الاسلام علی دشتکی امروز در گفت‌و گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: در حال حاضر نظام جمهوری اسلامی ایران به عنوان الگویی برای مدیران دینی کشور در جهان مطرح است.

وی با اشاره به اینکه الگو بودن نظام جمهوری اسلامی حساسیتی برای کشورهای غربی ایجاد کرده است، افزود: به دلیل اتحاد ملت ایران و مسئولان، استعمار و کشورهای غربی به دشمنی با نظام و انقلاب می‌پردازند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان در ادامه با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی به عنوان الگویی برای کشورهای منطقه تبدیل شده است، اضافه کرد: یکی از علل موفقیت نظام و جمهوری اسلامی ایران این است که ملت جمهوری اسلامی خود را صاحب نظام می‌دانند.

وی تاکید کرد: در نظام جمهوری اسلامی مردم نقش اساسی در تصمیم‌گیری‌های دولتی داشته و بسیاری از تصمیم‌گیری‌های کشور با حضور ملت در عرصه‌های مختلف صورت می‌گیرد.

حجت‌الاسلام دشتکی تصریح کرد: یکی از نمودهای دموکراسی در کشور حضور مردم در عرصه‌های مختلف است.

وی با اشاره به اینکه الگوی عملکرد در ایران بر اساس مبانی اسلامی و دینی صورت می‌گیرد، ادامه داد: از همان زمان پیروزی انقلاب اسلامی الگوهای اسلامی مورد توجه مسئولان نظام بوده است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه انجام امور بر اساس آموزه‌های دینی یکی از موضوعاتی است که مورد توجه ملت و مسئولان جمهوری اسلامی است، ادامه داد: یکی از علل موفقیت نظام جمهوری اسلامی همین موضوع است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی ویژگی‌های بسیاری از نظر تفاوت با سایر حکومت‌ها دارد، افزود: یکی از ویژگی‌های انقلاب این است که برای نخستین بار در جهان موضوع جمهوری اسلامی و حکومتی مردمی مطرح شد.

حجت‌الاسلام دشتکی حضور باشکوه مردم در عرصه‌های مختلف را دیگر ویژگی منحصر به فرد نظام جمهوری اسلامی عنوان کرد و گفت: انقلاب اسلامی یک حکومت مردمی بوده و در همه برهه‌های زمانی حضور مردم در عرصه‌های مختلف اهمیت بسیاری برای مسئولان داشته است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حضور قریب به 100 درصدی مردم ایران در همه پرسی سال 58 افزود: همین حضور الگویی برای برگزاری انتخابات و همچنین حضور مردم در سایر عرصه‌ها است.

انتهای پیام/س10


  • آخرین ویرایش:-
       
آخرین پست ها