تبلیغات
سایت خبر و اخبار - از آرمان و هدف امام و شهدا غافل نشویم
پنجشنبه 10 فروردین 1391  07:29 ب.ظ
توسط: ramin h

معاون پژوهشی موسسه روایت سیره شهدا:
از آرمان و هدف امام و شهدا غافل نشویم

خبرگزاری فارس: معاون پژوهشی موسسه روایت سیره شهدا گفت: در روایتگری باید آرمان و هدف امام(ره)، انقلاب و شهدای بزرگوار تبیین شود.

خبرگزاری فارس: از آرمان و هدف امام و شهدا غافل نشویم

به گزارش خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی سپاه استان قم، مهدی فندرسکی در حاشیه برگزاری غرفه «سنگر بصیرت و بیداری اسلامی» در یادمان شهدای شلمچه اظهار داشت: به تعبیر مقام معظم رهبری دفاع مقدس یک گنجینه باارزش است و باید معارف آن به خوبی تبیین شود.

وی افزود: شهدا و آرمان‌های متعالی آنان محدود به شلمچه نیستند، شهدای بزرگوار جان خود را در راه هدفی تقدیم کردند که اکنون ثمره آن را عزت روز افزون اسلام و مسلمانان می‌بینیم.

معاون پژوهشی موسسه روایت سیره شهدا با استناد به سخنان حضرت امام (ره) گفت: حضرت امام(ره) در وصیت‌نامه و همچنین مناسبت‌های مختلف، تعابیری چون جنگ با کفر و شرک، فتح فلسطین، زمینه سازی حکومت جهانی الله، غلبه بر اردوگاه باطل و پیروزی مستضعفان در تمام عالم را مطرح فرمودند و ما با دیدن آثار و مقتل شهدای بزرگوار باید آرمان آنها و راهی که حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری ترسیم کرده‌اند را تبیین کنیم.

وی با ذکر فرمایش مقام معظم رهبری که «ما الان در حال عبور از پیچ تاریخی هستیم» و اینکه «سی سال است منتظر بیداری اسلامی هستیم» ابراز داشت: دفاع مقدس، حماسه رزمندگان اسلام و خون شهدای بزرگوار زمینه ساز رسیدن به اهداف ارزشمندی چون بصیرت و بیداری اسلامی است.

فندرسکی در پایان تاکید کرد: اگر فقط برای مردم بگوئیم که شهدا چگونه زندگی کردند قطعا روز قیامت مورد باز خواست آنان قرار می‌گیریم. بنابراین آنچه فوق‌العاده اهمیت دارد بیان هدف و آرمان شهدای عزیز است.

انتهای پیام/ی30


  • آخرین ویرایش:-
       
آخرین پست ها