تبلیغات
سایت خبر و اخبار - هوای خراسان شمالی تا اواخر هفته صاف است
یکشنبه 6 فروردین 1391  11:29 ق.ظ
توسط: ramin h

سرپرست مدیریت بحران خراسان شمالی:
هوای خراسان شمالی تا اواخر هفته صاف است

خبرگزاری فارس: سرپرست مدیریت بحران خراسان شمالی گفت: هوای این استان تا اواخر هفته جاری صاف و آفتابی است.

خبرگزاری فارس: هوای خراسان شمالی تا اواخر هفته صاف است

محمد آروین امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار داشت: بر اساس گزارشات هواشناسی هوای این استان طی هفته جاری بدون بارندگی خواهد بود.

وی گفت: البته هوای استان در اواسط هفته برای ساعاتی تا قسمتی ابری پیش‌بینی شده که این وضعیت هوا پایدار نخواهد بود.

آروین با اشاره به اینکه طبق پیش‌بینی‌ها هوای خراسان شمالی جمعه شب گذشته در استان با بارش‌ها همراه بود گفت: در پی این بارش‌ها که در برخی نقاط همراه با برف بود سبب افت محسوس دما در استان شد.

سرپرست مدیریت بحران خراسان شمالی تصریح کرد: در شهرهای شیروان، فاروج، شوقان و گردنه‌های استان با بارش شدید برف در نخستین روزهای سال جدید مواجه بودیم که بعضاً باعث کندی تردد شد.

بارش نخستین باران بهاری  در جمعه شب مسافران نوروزی در استان خراسان شمالی را غافلگیر کرد. این بارش‌ها در بجنورد نیز باعث پراکنده شدن مسافران نوروزی از بوستان‌های مختلف از جمله بش قارداش وبا با امان که برای اتراق انتخاب کرده بودند شده به گونه‌ای که این مکان‌ها پس از ساعتی به خاطر تداوم بارش‌ها عاری از مسافر شد.

به گزارش فارس البته بخشی از این مسافران نوروزی به سمت هتل‌ها و اماکن اقامتی شهر هجوم بردند.

این گردشگران نوروزی قصد داشتند تا با استفاده از امکانات قابل حمل در حاشیه پارک‌ها و پیاده‌روها اقامت کنند ناچار شدند برای فرار از سرما و باران به مسافرخانه‌ها و هتل‌ها و مدارس مراجعه کنند.

بر اساس آمار رسمی دبیرخانه ستاد دائمی سفرهای نوروزی خراسان شمالی تاکنون یک میلیون و 400 هزار نفر مسافر وارد خراسان شمالی شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل پارسال 20 درصد رشد داشته است.

خراسان شمالی در مسیر دو قطب زیارتی شرق کشور مشهد مقدس و قطب سیاحتی شمال قرار دارد.

انتهای پیام/ن۳۰


  • آخرین ویرایش:-
       
آخرین پست ها