تبلیغات
سایت خبر و اخبار - راه 50 روستای تکاب مسدود است
سه شنبه 1 فروردین 1391  08:55 ق.ظ
توسط: ramin h

معاون فرماندار تکاب:
راه 50 روستای تکاب مسدود است

خبرگزاری فارس: معاون فرماندار تکاب گفت: راه 50 روستای تکاب به دلیل بارش برف سنگین مسدود شده است.

خبرگزاری فارس: راه 50 روستای تکاب مسدود است

علی ابراهیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تکاب اظهار داشت: با وجودی که امدادرسانی به افراد گرفتار در کولاک بسیار سخت است ولی ستاد مدیریت بحران با تمام قوا در صورت گزارش موارد حساس وارد عمل می‌شود به طوری که تا این لحظه با وجود وسیع بودن دامنه مشکل کسی فوت نکرده است.

وی با بیان اینکه در گردنه ماین‌بولاغ هم‌اکنون مشکلات زیادی وجود دارد ادامه داد: در این منطقه هم اکنون نیروهای امدادی هلال‌احمر، اورژانس و اداره راه و ترابری مستقر شده‌اند تا برای رفع موانع و باز کردن مسیرها تلاش کنند همچنین به افراد در راه مانده احتمالی کمک‌رسانی شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: در گردنه ماین‌بولاغ در 24 ساعت گذشته حدود 200 وسیله نقلیه ساماندهی شده و مسافران آن هم در اماکن مناسب اعم از راهدارخانه و چادرهای امداد نجات اسکان داده شده‌ است در این راستا به مسئولان مدارس و مساجد سطح شهرستان ابلاغ شده است درب‌ها‌ی این اماکن به روی مردم باز باشد.

وی با بیان اینکه وجود باد شدید مضاف بر بارش برف بوده و مشکلات ما را دوچندان کرده است گفت: در برخی مناطق و حاشیه جاده‌ها ارتفاع برف به سه تا چهار متر هم رسیده است زیرا باد برف‌ را جابه‌جا کرده و بر روی هم انباشت می‌کند به دنبال آن اقدامات راهداران برای باز کردن راه ابتر می‌ماند زیرا به طور مجدد در اثر وزش باد راه مسدود می‌شود.

ابراهیمی اضافه کرد: طبق گزارش اداره راه هم اکنون مسیر 50 روستای این شهرستان مسدود است. همچنین راه ارتباطی مسیر چهارطاق تکاب، مسیر عربشاه گروس نیز به دلیل بارش برف سنگین و کولاک شدید بسته شده است و راهدارها با استفاده از وسایل سنگین برای باز کردن راه‌های مذکور تلاش می‌کنند.

انتهای پیام/ک20


  • آخرین ویرایش:-
       
آخرین پست ها