تبلیغات
سایت خبر و اخبار - مدیریت پخش برنامه‌های تحویل سال به شبکه استانی خراسان‌رضوی واگذار شد

برای نخستین بار
مدیریت پخش برنامه‌های تحویل سال به شبکه استانی خراسان‌رضوی واگذار شد

خبرگزاری فارس: مدیرکل صدا و سیمای مرکز خراسان‌رضوی گفت: مدیریت برنامه‌های تحویل سال 91 در شبکه‌های سراسری به شبکه استانی خراسان‌رضوی واگذار شده است.

خبرگزاری فارس: مدیریت پخش برنامه‌های تحویل سال به شبکه استانی خراسان‌رضوی واگذار شد

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد حجت‌الاسلام علی نهاوندی در حاشیه بازدید از ستاد تسهیلات خراسان‌ رضوی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: صدا و سیمای مرکز خراسان‌رضوی در نوروز 1391 برنامه‌های جامعی را برای هموطنان در سراسر نقاط ایران در نظر گرفته است.

وی افزود: در همین راستا با اقدامات انجام شده تمام شبکه‌های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران می‌توانند از ظرفیت‌های موجود و تصاویر تهیه شده در مرکز خراسان‌رضوی از بارگاه منور رضوی استفاده کنند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز خراسان‌رضوی با اشاره به همکاری مناسب آستان قدس‌ رضوی با این سازمان در ارتباط با تهیه تصاویر در ایام نوروز خاطر نشان کرد: امسال نیز امکانات وسیعی را برای مخابره تصاویر در این ایام به ویژه لحظه سال تحویل در نظر گرفته شده است.

وی یکی از مهم‌ترین اقدامات صدا و سیمای مرکز خراسان‌رضوی در روز اول سال تحویل را پوشش کامل تصویری سخنرانی مقام معظم رهبری دانست و تاکید کرد: به همین منظور تمام تمهیدات در این زمینه برای پوشش مناسب این مراسم صورت پذیرفته است.

نهاوندی خاطرنشان کرد: علاوه بر این در ایام نوروز 91 جشنواره جنگ تولیدات صدا و سیمای مرکز خراسان‌رضوی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ک30


  • آخرین ویرایش:-
       
آخرین پست ها