تبلیغات
سایت خبر و اخبار - برف راه 60 روستا در مرند را مسدود کرد / ارتفاع برف ‌به 60 سانتی‌متر رسید

در آستانه بهار
برف راه 60 روستا در مرند را مسدود کرد / ارتفاع برف ‌به 60 سانتی‌متر رسید

خبرگزاری فارس: بارش سنگین برف با ارتفاع 60 سانتی‌متر در شهرستان مرند، راه ارتباط 60 روستا را با مرکز این شهرستان قطع کرد.

خبرگزاری فارس: برف راه 60 روستا در مرند را مسدود کرد / ارتفاع برف ‌به 60 سانتی‌متر رسید

به گزارش خبرگزاری فارس از مرند، در آخرین روزهای زمستان در حالی‌که مردم خود را برای استقبال از سال جدید آماده می‌کنند و مشغول خرید و تهیه ملزومات عید هستند، بارش برف سنگین همراه با کولاک که از عصر روز گذشته آغاز شده و هم اکنون نیز ادامه دارد، ارتفاع برف را در این شهرستان به 60 سانتیمتر رساند.

بر اساس این گزارش، این امر باعث شد کلیه مدارس شهرستان مرند شفیت صبح و بعداز ظهر امروز از سوی اداره آموزش و پرورش تعطیل اعلام شود.

علی کوه‌کمری، بخشدار مرکزی مرند در گفت‌و‌گو با فارس از مسدود شدن بیش از 60 راه روستایی با مرکز اصلی شهرستان مرند خبر داد.

وی افزود: اکیپ‌هایی از هلال احمر و راهداری در جاده‌های اصلی و ترانزیتی شهرستان مرند، جلفا و بازرگان مستقر هستند که به علت کولاک شدید در این محورها عبور و مرور به کندی صورت می‌گیرد.

 شهرستان مرند در 60 کلیومتری شمال غربی استان آذربایجان‌شرقی با قرار گرفتن در منطقه کوهستانی و ترانزیتی که وسائط نقلیه باری و سواری زیادی از این محور تردد می‌کنند،‌ یکی از مناطق مهم اقتصادی و تجاری کشور به حساب می‌آید.

انتهای پیام/ح20


  • آخرین ویرایش:-
       
آخرین پست ها