تبلیغات
سایت خبر و اخبار - شهرداری تبریز قطب فوتسال کشور خواهد شد
شنبه 27 اسفند 1390  10:32 ب.ظ
توسط: ramin h

شهردار تبریز:
شهرداری تبریز قطب فوتسال کشور خواهد شد

خبرگزاری فارس: شهردار تبریز ضمن تبریک صعود مقتدرانه تیم فوتسال شهرداری تبریز به لیگ برتر کشور گفت: این تیم با ظرفیت بالایی که دارد قطب فوتسال کشور در فصل آینده خواهد شد.

خبرگزاری فارس: شهرداری تبریز قطب فوتسال کشور خواهد شد

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، علیرضا نوین با ابراز خرسندی از صعود تیم فوتسال شهرداری به لیگ برتر، این موفقیت را نشان‌دهنده عزم و اراده قوی ورزشکاران جوان این تیم، هدایت مدبرانه کادر فنی و مدیریت حرفه‌ای و هدفمند مدیریت باشگاه در تمام حوزه‌های ورزشی برشمرد.

وی خاطرنشان کرد: صعود تیم فوتسال شهرداری به لیگ برتر بار دیگر شایستگی‌ها و ظرفیت‌های بالای ورزش تبریز را به اثبات رسانید و نشان داد ورزش تبریز در صورت حمایت و هدایت صحیح و اصولی قابلیت‌های بالایی برای خودنمایی و حضور در سطح اول ورزش کشور را دارد.

شهردار تبریز با اشاره به صعودهای پی در پی تیم‌های ورزشی باشگاه شهرداری تبریز در رشته‌های مختلف به لیگ‌های برتر کشور را نشان‌دهنده هدف‌گذاری صحیح و اصولی مدیریت کلان شهرداری و حمایت‌های مادی و معنوی شورای اسلامی شهر از ورزش قهرمانی در این مجموعه ارزیابی کرد.

وی گفت: در کمتر از یک ماه سه تیم هندبال، والیبال نشسته و فوتسال شهرداری تبریز با عبور از سد رقیبان قدر و مدعی خود، با اقتدار به لیگ برتر صعود کردند که نام شهرداری و باشگاه شهرداری تبریز به عنوان تنها باشگاه حرفه‌ای صاحب تیم در تمام لیگ‌های برتر کشور مطرح شد.

وی، با قدردانی مجدد از همت و اراده ورزشکاران، کادر فنی و مدیریت باشگاه شهرداری تبریز در هدایت و رساندن تیم‌های مختلف این مجموعه به لیگ برتر، از حمایت‌های همه جانبه مدیریت شهری تبریز از تیم فوتسال شهرداری در فصل آتی خبر داد.

تیم فوتسال شهرداری تبریز در مرحله پلی‌آف دسته یک کشور طی دو بازی رفت و برگشت برابر فولاد ماهان نوین اصفهان ضمن کسب پیروزی قاطع هفت بر شش در مجموع دو بازی، توانست سهمیه لیگ برتری فوتسال تبریز را به دو تیم افزایش دهد تا در فصل آینده و در کنار تیم گسترش فولاد از جایگاه فوتسال تبریز در لیگ برتر دفاع کند.

انتهای پیام/ح30


  • آخرین ویرایش:-
       
آخرین پست ها