تبلیغات
سایت خبر و اخبار - بهشتی: خودپردازهای مازندران بی‌پول نمی‌شوند

سرزمین طبرستان در انتظار نوروز- 66
بهشتی: خودپردازهای مازندران بی‌پول نمی‌شوند

خبرگزاری فارس: دبیر شورای هماهنگی بانک‌های مازندران با اشاره به سیستم مونیتورینگ دستگاه‌های خودپرداز اعلام کرد: در صورتی که این دستگاه‌ها پول تمام کنند این سیستم به رئیس شعبه اطلاع‌رسانی می‌کند تا پول دستگاه دوباره تامین شود.

خبرگزاری فارس: بهشتی: خودپردازهای مازندران بی‌پول نمی‌شوند

محمدتقی بهشتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری اظهار کرد: 29 اسفند، دوم و سوم فروردین شعب بانک‌ها از ساعت 9 تا 13 کشیک هشتند.

وی اضافه کرد: ‌30 شعبه بانک کشاورزی در این مدت کشیک بوده و در مجموع به طور متوسط 30 درصد از شعب بانک‌های استان در این ایام در شیفت کشیک به هموطنان خدمت‌رسانی می‌کنند.

سرپرست امور شعب بانک کشاورزی در مازندران با بیان اینکه با ناظر پولی بانک مرکزی برای پول‌رسانی و خدمات الکترونیکی هماهنگی شده است، گفت: ‌پول به اندازه کافی برای شارژ دستگاه‌های خودپرداز پیش بینی شده و از این بابت جای نگرانی نیست.

وی خاطرنشان کرد‌: مردم می‌توانند از خودپردازها و شعب کشیک بانک‌ها، خدمات دریافت کنند.

بهشتی با اشاره به سیستم مونیتورینگ دستگاه‌های خودپرداز، ادامه داد:‌ در صورتی که این دستگاه‌ها پول تمام کنند این سیستم به رئیس شعبه اطلاع‌رسانی می‌کند تا پول دستگاه دوباره تامین شود.

دبیر شورای هماهنگی بانک‌های مازندران یادآور شد: اغلب شعب کشیک در قطب‌های جمعیتی دائر هستند که مسافران بیشتری تردد می‌کنند.

انتهای پیام/س20


  • آخرین ویرایش:-
       
آخرین پست ها