تبلیغات
سایت خبر و اخبار - آمادگی کامل پلیس در ایام نوروز
شنبه 27 اسفند 1390  09:31 ب.ظ
توسط: ramin h

سرپرست فرماندهی انتظامی جیرفت خبر داد
آمادگی کامل پلیس در ایام نوروز

خبرگزاری فارس: سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان جیرفت گفت: پلیس در ایام نوروز در آمادگی کامل انجام وظیفه می‌کند.

خبرگزاری فارس: آمادگی کامل پلیس در ایام نوروز

مهریار سعیدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در جیرفت با اشاره به اقدامات ویژه توسط نیروی انتظامی در ایام نوروز اظهار داشت: نیروهای پلیس راه در قسمت‌های مختلف هم در زمینه ترافیکی و هم  انتظامی در ایام عید نوروز فعالیت‌های خوبی را انجام می‌دهند.

وی با بیان اینکه اقدامات نیروی انتظامی بخشی در پلیس راه‌ و جاده‌ها است، افزود: پاسگاه‌های انتظامی نیز در همین راستا به کمک پلیس راه گشت‌زنی انجام می‌دهند، تا هم ترافیک جاده‌ها روان و هم امنیت در جاده‌ها برقرار باشد.

 سعیدی تصریح کرد: برای امنیت بیشتر محل اسکان مسافران نوروزی، پارک‌ها و محل‌های تفریح هم پاس ثابت گذاشتیم که به طور شبانه‌روزی مستقر هستند، تا هم میهمانان را راهنمایی کنند و هم در ساعت‌های استراحت برای ایجاد امنیت آنها گشت‌زنی پیاده و ثابت انجام دهند.

 وی خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی جیرفت هر صبح جلسه‌ای با عنوان قرارگاه ستاد نوروزی در ستاد نیروی انتظامی برگزار می‌‌کند و برنامه‌های روزانه را بررسی می‌کند.

 سعیدی گفت: در این جلسه هر صبح مواردی که در شب گذشته وجود داشته و یا اقداماتی که باید در روز آینده اجرا شود مورد بررسی قرار می‌گیرد و اقدامات لازم در این زمینه انجام می‌شود.

 وی با اشاره به اجرای طرح‌های موقت در راستای ایجاد امنیت بیشتر در سطح شهر و روستاها در این ایام بیان داشت: رزمایشی به صورت محدود در محله‌های این شهرستان برای کنترل امنیت منازل خالی از سکنه انجام می‌شود.

 انتهای پیام/ی30/ژ1001


  • آخرین ویرایش:-
       
آخرین پست ها