تبلیغات
سایت خبر و اخبار - ممنوعیت حفاری معابر گنبدکاووس در ایام نوروز

معاون فرمانداری گنبدکاووس خبر داد
ممنوعیت حفاری معابر گنبدکاووس در ایام نوروز

خبرگزاری فارس: معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری گنبدکاووس از ممنوعیت حفاری معابر توسط دستگاه‎های خدمات‌رسان در ایام نوروز در این شهرستان خبر داد.

خبرگزاری فارس: ممنوعیت حفاری معابر گنبدکاووس در ایام نوروز

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، نورمحمد جعفری در نشستی مشترک با اعضای ستاد حفاری این شهرستان از جمله شهرداری، شرکت آب، برق، گاز، مخابرات بر لزوم رعایت حریم نقاط حفاری شده در انشعابات هر یک از این دستگاه‎ها تاکید کرد و خواستار همکاری و تعامل همه این دستگاه‎ها در به نتیجه رسیدن پروژه‎های مهم شد.

وی خواستار تعامل دستگاه‎های اجرایی عضو ستاد حفاری شهرستان گنبدکاووس در رفع موانع پروژه‎ها شد و به پیمانکاران شرکت گاز هم تاکید کرد که در برنامه‌ریزی دقیق حریم حفاری‎های دستگاه‎های دیگر دستگاه‎ها به ویژه در بخش توسعه برق را مراعات کنند.

معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان گنبدکاووس تاکید کرد: با توجه به نزدیک شدن ایام عید دستگاه‎های حفار نسبت به ترمیم مسیرهای حفاری شده در خیابان‎ها و معابر اقدام کنند و اداره برق هم نسبت به جمع‎آوری تیرهای برق اقدام کند.

جعفری در خصوص رعایت حق مردم نیز بیان داشت: دستگاه‎های اجرایی در دادن استعلام‎های متعدد ادارات وجهی از مردم دریافت نکنند و دریافت وجه استعلام‎ها باید براساس قانون باشد.

وی گفت: هر گونه تغییرات در پروژه‎های در دست انجام باید به اطلاع کمیته حفاری برسد و در سال جدید 15 محور مربوط به طرح‎ها در کمیته حفاری مدنظر قرار خواهد گرفت.

منصور باقری شهردار گنبدکاووس نیز در این جلسه خواستار پاکسازی مسیرهای حفاری توسط پیمانکاران طرح‎ها شد.

در ادامه هر یک از دستگاه‎های خدمات‌رسان به ارائه راهکار و نظرات خود پرداختند و در خصوص پروژه‌هایی که نیاز به حفاری دارد بحث و تبادل نظر کردند.

انتهای پیام/ن۲۰


  • آخرین ویرایش:-
       
آخرین پست ها